Information in English about Ice Space
FRANÇAIS - Información
Информация на английском языке

אטרקציות באילת - חופשה באילת בלי ביקור בבר הקרח זה לא חופשה!    

עמוד הבית תמונות מהאטרקציה גלריית מבקרים אודותינו חדשות ועדכונים צור קשר
Contact Visitor's Gallery News & Updates About Us Pictures Home


  

ערוץ 2 מציג:
ממלכת הקרח באילת -
האטרקציה המומלצת של הקיץ   !
כמובן - כשאתם באים לאילת...
 
(לחצו על התמונה למטה לצפיה בכתבה המלאה)

מקור: כתבת החדשות של ערוץ 2  יום חמישי 23 יולי 2009

 

שברו את הקרח - כתבה שהתפרסמה ב YNET - ארבעת הפיינליסטים של "מפרץ האהבה" בביקור באייס ספייסאם החורף מבושש להגיע, ארבעת הפיינליסטים של "מפרץ האהבה" ייצרו אותו בעצמם. גולשת אמיצה פגשה אותם באילת לבושים בחרמוניות ולוגמים שוטים קפואים של וודקה

ערן בר-און פורסם: 04.12.08, 16:08
רגע לפני הגמר הגדול של "מפרץ האהבה" תפסה הגולשת האמיצה טיציאנה את ארבעת הפיינליסטים כשהם מבשלים בקור של מינוס שבע מעלות. הדאבל דייט הזה נערך ב"אייס ספייס" באילת לשם הגיעו כדי להכין קינוח ולהצטלם לתוכניתו של שגב משה.

מפרץ האהבה באייס ספייס אילת


הגולשת האמיצה וגברברי המפרץ

מפרץ האהבה באייס ספייס אילת


מה אתם מבשלים לנו? (צילום: טיציאנה)מתן שטרית ובת זוגו אילה רוטן בתוספת לירון מימון ומורן עטר ירדו בשבוע שעבר לאילת בהופעה אסקימוסית עם מנטליות רוסית: הרביעיה התלבשה בשיק של חרמונית צבאית ופצחה בשירים רוסיים בליווי וודקה. רק דנה מזרחי היתה חסרה לחימום האווירה.
 

לחץ כאן לתמונות נוספות של מפרץ האהבה באטרקציה באילת

 

קרררר שם בפנים - כתבה שהתפרסמה ב - MyNet
 

פסלים מרהיבים, דובי קוטב גדולים, משפחת פינגווינים, מגלשת קרח מהירה וגם מערת קרח מחממת. כדאי לקפוץ לבקר בממלכת הקרח "אייס ספייס" שנפתחה באילת. נא להצטייד בבגדים חמים

אהובה מאמוס פורסם: 28.08.08, 13:34
החום מעיק עליכם? המזגן לא מצנן אתכם מספיק? יש פתרון: קפצו לממלכת הקרח "אייס ספייס" שנפתחה באילת במתחם 'ספירל' לשעבר, ותוכלו להתקרר. אבל לא לשכוח כפפות, מעיל וכובע. כי בלעדיהם תקפאו מקור.
היזמים אביטל ששון ואבי כוכב-כהן הבינו מה יכול החום באילת לגרום לאנשים, ויזמו את הקמת ממלכת הקרח בעיר השמש הנצחית.


ממלכת הקרח היא עולם קסום שכולו קרח. כדי לא לקבל מכת קור (בכל זאת הטמפרטורה היא שבע מעלות מתחת לאפס), יכניסו אתכם קודם לחדר הסתגלות שבו הטמפרטורה היא שלוש מעלות. שם תצפו בסרט ומיד אחר כך כל מבקר יקבל כפפות, מגפיים ומעיל. במקום יש מגלשה באורך 18 מטר, פסלים ואטרקציות שונות והכל כמובן מקרח.


 

הבר המיוחד ב"אייס ספייס" (צילום: יוסי דוס סנטוס)


בעזרת 150 טון קרח ולמעלה מ-200 עובדים עוצבו במתחם פסלים מרהיבים, דובי קוטב בגובה 2.5 מטר, משפחת פינגווינים עליזה ומגלשת קרח מהירה. במקום פרסומת  גם מוצג סרט משעשע על דרכה המרתקת של "ליידי אייס" מאנטרקטיקה הקפואה עד בית הקיץ באילת, ויש גם מערת קרח בה יכולים הילדים להתחמם.


הממלכה הקרה משופעת באטרקציות. במקום גם קיים "קיר מוזיקה" עליו הוקפאו כלי נגינה, תופים, אורגן חצוצרה, גיטרה, מוצג מופע אור קולי עוצר נשימה, יש בר קרח צבעוני וססגוני, ומכונת "גלידת -שלג" המייצרת גלידות שלג בשלל צבעים וב-13 טעמים.


רעיון שהובא מחו"ל
הרעיון לפתוח את האתר באילת קרם עור וגידים כשששון וכוכב-כהן עבדו יחד בחברת הפקות ואירועים בבעלותו של ששון במרכז הארץ. בין היתר, כוכב-כהן סיפק פסלי קרח שאותם הוא מעצב, ואחרי שנים של היכרות העלו השניים רעיון להקים אטרקציה ייחודית באילת."מדובר באטרקציה שקיימת בכמה מקומות בעולם בצורה של בר, אך אין דבר כזה במדינות חמות", מסביר שושן את ההחלטה להגיע לאילת. "חשבנו שדווקא במדינה חמה ובעיר חמה זה יתפוס הכי חזק, וזה היה הכי נכון".


ביקור ב"איס ספייס" הוא חוויה אדירה. לאחר כעשר דקות במקום מתחילה סימפוניה של כלי נגינה שהוקפאו בקרח. הם מתעוררים לחיים בליווי אורות מהבהבים.


בכל מקום יש ספסל שעליו ניתן לשבת, ויש אפילו איגלו קרח אמיתי עם שולחן וכדור, שיחזה עבורכם את העתיד באורות בצבעים משתנים.


בשעה 11 בלילה משנה המקום את פניו, ומתחם הבר החיצוני, במרפסת הצופה למפרץ אילת ולמרינה, נפתח לבליינים והופך לפאב. הבעלים גם מתכוונים בעתיד לערוך במקום אירועים מיוחדים.


הקמת הממלכה הצריכה לא מעט משאבים ומאמצים. "צוות מגרמניה הגיע לאילת עם ציוד מיוחד, והעסקנו גם צוות ישראלי ששכרנו עם ציוד טכני. עבדנו בלילות, כשהטמפרטורה יורדת במעט, כ-14-15 שעות כל יום. הקרח הועלה בעזרת מלגזות לקומה השנייה והוכנס לחדר הפריזר", מספר ששון.


איך שומרים על הקור באופן קבוע?

"במתחם יש שלוש יחידות קירור שעובדות על גז שהוא ידידותי לסביבה. כל יחידת קירור יכולה לקרר כ-15 טון, והיחידות עובדות בשלושה מעגלים נפרדים, כך שאם יש תקלה באחת - השתיים מגבות".את חן וקארין, שתי ילדות שמבלות באתר, פגשנו באטרקציה כשהן נלהבות. "זה ממש כיף", אומרת חן. "אני בטוח אבוא לכאן עוד פעם".


קארין, שקצת חששה מהגלישה לעבר הלא נודע, נרגעה והפכה לגולשת מקצוענית. "לא שמעתי על המקום הזה לפני", היא אומרת. "במקרה עברנו כאן, וראיתי שלט. ביקשתי מההורים שלי להיכנס. בהתחלה הם לא רצו להיכנס ואמרו שזו אטרקציה לילדים, אבל תראו אותם: הם בעצמם מתנהגים כאן כמו ילדים קטנים, וגולשים בלי סוף. עכשיו, כשהצלחתי להלהיב אותם אני מבטיחה לבקר שוב בפעם הבאה שאגיע לאילת".

 

עידן הקרח - כתבה שהתפרסמה באתר "אילתי"

האסקימוסים ימכרו לכם קרח? אל תלכו רחוק כל כך, גם באילת, מסתבר, תופס הקרח מקום של כבוד. ממלכת הקרח הראשונה בישראל נפתחה לאחרונה בעיר.

ה"אייס ספייס", במתחם ה"ספירל", עוצב על ידי אומן הקרח כריס פנק. למעלה ממאתיים עובדים חצבו ביותר מ- 150 טון קרח ועבודת האומנות הקסומה הולידה את אטרקציית הקרח הראשונה של אילת.

אנטרקטיקה זה כאן! כן, העיר החמה ביותר בישראל מאפשרת מעכשיו לאורחיה ליהנות משלל מראות וחוויות מיוחדות, שאין להם אח ורע בארץ. פסלי קרח, מגלשה באורך 18 מטרים, איגלו משאלות, בר משקאות שמאפשר לכם לשבת על דרינק באוירה שונה ומיוחדת ואפילו קיר מוסיקלי, שמנגן ללא הפסקה את סימפוניית הממלכה.

אביטל וטיציאנה ששון, ביחד עם שותפם אלי כוכב-כהן, הביאו את הרעיון החדשני וה"אייס ספייס" שהקימו באילת מצטרף למועדון מצומצם אך יוקרתי, שמונה  בסך הכל 25 בארי קרח ברחבי העולם.

באטרקציה החדשה מועסקים כעשרים עובדים וביחד הם מצליחים להעביר את המסר, על פיו קרח יכול לשרוד, אפילו באילת.

ביקור בממלכת הקרח הוא חוויה שקשה להעביר במילים. האווירה הקסומה מלווה את האורחים מרגע כניסתם למתחם. בחדר הראשון מתחילה החוויה האסקימואית, כאשר נדרשים המבקרים להחליף מלתחה – מכף רגל ועד ראש.  לאחר מכן, עוברים אל חדר נוסף, בו הטמפרטורה "צונחת" ל-3 מעלות וברקע מוצג סרטון משעשע על אנטרטיקה. הסרטון, מגיש הסברים על עולם הקרח וסיפור המסגרת "ליידי אייס", מעשיר את דמיון המבקרים לקראת המשך החוויה.

השלב הבא במסע מפגיש את האורחים עם הממלכה עצמה ומאפשר להם מגע ראשוני עשיר באורות וצלילים.
המדריכים החביבים מגרים את חושיהם של המבקרים ואלמנט הקרח הופך למסקרן ומרתק, גם כשמתיישבים בבר, שותים מכוסות קרח ומגלים את "אפקט האלכוהול" וחוסר השפעתו.
 ביציאה מהמתחם פסלים מעוצבים בקרח, ביניהם גם בובות ענק שנראה כאילו התעוררו לחיים. חוויה עשירה למבוגרים ולילדים כאחד.

 

כל אלה ועוד מובילים את המבקרים אל מרפסת לאונג' יפהפייה, ממנה אפשר להשקיף אל המפרץ.

החל מהשעה 23:00 ועד השעות הקטנות של הלילה פתוחה האטרקציה למבוגרים בלבד. הבליינים שביניכם עשויים למצוא עצמם נהנים מחוויית לייט נייט מדליקה עם מוסיקה מובחרת ומופע אורות. אפילו שנורא קר שם, בלבוש מתאים ומצב רוח נכון, אפשר לסכם את הבילוי ב"אייס ספייס" כאופציית הבילוי הכי חמה בעיר. להזמין לכם וודקה?

מתחם ה"אייס ספייס" פתוח בכל יום מעשר בבוקר ועד השעה 23:00.

מהשעה 23:00 ועד 2:00 בלילה פתוחה האטרקציה למבוגרים בלבד.

מחירי הכניסה: מבוגר: 54 שקלים, ילד: 48 שקלים.

תיהנו!

 

 

   

 

ממלכת הקרח הגיעה לאילת
מתוך כתבה שהתפרסמה בפורטל Iwomen

 

 

בר קרח שהוקם במבצע הנדסי שכמותו לא נראה עוד במדינת ישראל - 180 טונות של קרח הוכנסו לאתר, הושקעו אמצעי קירור משוכללים ופוסלו עבורו פסלי קרח מדהימים ביופיים.

ולאחר שראינו כי טוב, זימנו את אביטל ששון, הוגה מיישם ומנהל האטרקציה לשיחה צפופה ועניינית:

"כאשר מגיעים אלינו, אנו מלבישים את האנשים מכף רגל ועד ראש ומאבזרים אותם במעילים, כובעים, כפפות...." אומר ששון, " האמת היא, שלפי מה שאנו יודעים, אין עוד חדר קרח בעולם שנותן רמת לבוש מושלמת כמו אצלנו. כאשר מגיע קהל, הוא נכנס לחדר קולנוע בטמפ' של -5 מעלות - שם רואים סרט של 10 דקות על איך בנינו את הפרויקט ועל קרח בעולם".

מאיפה הרעיון ? היכן עוד מיושם בעולם ?

"הרעיון נוצר ע"י אחד השותפים אשר מתעסק בפיסול בקרח במימדים יותר קטנים. בעולם קיימים בערך 25 חדרי קרח. הם משמשים כ "אייס בר" בלבד בלונדון, מילאנו, ברלין, אתונה, הונג קונג ועוד ערים מובילות."

מי עומד מאחורי המיזם?

"הרעיון של השילוב בין חוויה משפחתית ומקום בילוי ליילי הוא ייחודי לנו. החוויה מתחילה, בעצם, מהבחירה להביא למקום החם במדינה חוויה קרה ביותר עם שילוב בין אומנות לאקטיביות, מוסיקה ותאורה.
מאחורי המיזם עומדים : טיציאנה לפורה, אלי כוכב כהן ואני - כולנו מתחום השואו ביזנס."

על פני שטח קפוא של כ 200 מ"ר, תמצאו מעל ל - 150 טון קרח מעוצבים, מגלשה של 18 מ' אורך לכל הגילאים, פסלים ענקיים, בר מקרח, כוסות מקרח, מופע אור קולי, איגלו ועוד.

איך מתחזקים כזה מקום? באיזו תדירות מחליפים את הקרח?

"המקום דורש תחזוק יום יומי. אומנם לא באמצעים יקרים אבל מצריך טיפול שוטף של שמירה על הקרח כתוצאה מההתכווצות הטבעית שלו.
את הקרח נחליף רק כאשר נחליט לשנות קונספט."

מי האומן שעיצב את הפסלים?

"כריסטיאן פאנק הוא בונה החדרים הטוב בעולם. הוא מגיע מברלין, מתעסק בזה משנת '83 ועשה פרויקטים לחברות כמו "Audi" ודומיהן. למעשה, חדר הקרח הגדול בעולם עוצב על ידו."
מה אפשר לעשות במקום כאשר מגיעים עם ילדים? מה משתנה בלילה כאשר המקום הופך למבוגרים בלבד?
"ביום זוהי בהחלט אטרקציה לכל המשפחה. החוויה מתחילה בלבוש החורפי ולאחר מכן הסרט, הכניסה למתחם הקפוא שמלווה בפס קול תואם את התאורה. בזמן שהילדים מתגלשים, ההורים שותים בבר או עושים את הפעילויות עם הילדים עצמם. מהשעה -23.00 הופך המקום לבר מוסיקה עם די ג'יי בתוך הקרח, אלכוהול, תאורה וכו'. חשבי על בר רגיל רק במינוס 7 מעלות..."

האם יש זמן שהייה מומלץ?

"הזמן המומלץ הוא כ- 40 דקות אבל אנו לא נגביל אף אחד".

כמה אנשים יכול המקום להכיל בבת אחת?

"המקום מכיל עד 40 איש וכשמתפנה מקום, נכנסים אנשים נוספים".

מה מציע המקום לחברות ועסקים?

"מחוץ למתחם יש את המקום היפה ביותר באילת עם מרפסת שמשקיפה לים. יש אפשרות לשלב אירועים עם כניסה לאטרקציה, ערבי חברה, הופעות חיות,
מופע אור קולי במהלך השהייה בקרח ועוד."

מהן משקאות הבית? האם יש גם הגשת מזון?

"בבר הקרח יש לנו רק וודקות למיניהן עם תוספות וכו', אין כרגע הגשת אוכל".


האטרקציה פתוחה כל השנה מ 10.00 בבוקר עד 23.00 בלילה למשפחה והחל מהשעה 23.00 ועד לשעות הקטנות של הלילה כ"אייס בר".

"ממלכת הקרח" ממוקמת על הטיילת שליד הגשר המתרומם, שבצמוד למלון הילטון מלכת שבא.

לפרטים והזמנות : 6332225 - 08
אתר האטקרציה - www.ice-space.co.il


 


קארין מגריזו קפצה לביקור באייס ספייס!

                       


בל הזכויות שמורת אייס-ספייס אילת 2008
אטרקציות באילת - חופשה באילת בלי ביקור בבר הקרח זה לא חופשה!
עמוד בית | אודותינו | תמונות| כתבות | צור קשר
Home | About | Picture
s| Visitors Gallery Articles | Contact